На сьогодні компанія «Екомакіна» працює в декількох напрямках. Один з основних напрямків – проектування та запуск «під ключ» міні-пекарень з різним обсягом продукції, що випускається

Міні-пекарні як власний бізнесЗа кордоном міні-пекарні вже давно домінують на ринку хлібобулочних виробів. У США їхня частка становить 60%, Франції – 70%, Італії – 85%, Іспанії – 95%. І, незважаючи на невелике виробництво, вони здатні конкурувати з великими хлібокомбінатами за рахунок різноманітності асортименту. Цей напрямок досить актуальний на сьогодні і в Україні, оскільки у зв’язку з активним розширенням сфери послуг міні-пекарні як вид бізнесу переживають своє друге народження. Проглядається тенденція відкриття міні-пекарень у невеликих містах, селах, а також у супермаркетах, магазинах, ресторанах, де продукція буде реалізовуватися після випічки. Даний бізнес розвивається великими темпами, і вже можна констатувати, що до 60% кондитерських та хлібобулочних виробів випускається міні-пекарнями.

Сьогодні на території України діють близько 400 міні-пекарень. Переваги даного бізнесу можна сформулювати так:

  • хліб, який буде продаватися завжди;
  • висока оборотність коштів, мінімальна площа, невеликий стартовий капітал.

Фахівцями компанії «Екомакіна» розробляється комплекс документації на відкриття пекарень, доставка необхідного хлібопекарського обладнання, установка і гарантоване обслуговування. Перш за все, при проектуванні та підборі обладнання враховується різновид хлібобулочних виробів, які будуть випікатися, а також, яке тісто буде використовуватися при виробництві. Це може бути листкове, дріжджове або бісквітне тісто. Компанія «Екомакіна» може запропонувати широкий спектр обладнання: борошнопросіювачі об’ємом від 50 до 250 кг борошна/хв, тістодільники, округлювачі, тістозакаточні машини і печі тощо. Дане обладнання підбирається під бажаний для клієнта обсяг випічки. В даний час відзначається також великий попит на відкриття міні-пекарень, які знаходяться в магазинах, кафе та ресторанах.

Компанія «Екомакіна» має можливість надати клієнтові якісне і недороге обладнання турецького виробництва компанії «Кумкая». Дане обладнання сертифіковане в Україні. Так, для можливостей мінімальної випічки наша компанія пропонує конвекційні печі з розстійними шафами LIDYA 6E, LIDYA 10E, міксери різного об’єму та інше обладнання. Для відкриття міні-пекарні, залежно від обсягу випічки, необхідно від 10 до 50 тис. євро. Враховуючи складну економічну обстановку в країні, компанія пропонує своїм клієнтам при придбанні обладнання пільгові умови з кредитування: розстрочку до 6 місяців, можливість взяття безвідсоткового кредиту в Приватбанку на 12 місяців. Це дозволить покупцеві зменшити фінансове навантаження при відкритті власного бізнесу.

Повідомлення з сайту
×
Зворотний дзвінок
×
Акції
×