Хліборізки

  • Обладнання
  • Опис
  • Хліборізальна машина серії EDM 32

    Хліборізальна машина серії EDM 32

    Модель

    EDM 32

    Споживана потужність, кВт

    0,37

    Продуктивність, шт./год.

    800

    Висота машини, мм

    1100

    Ширина машини, мм

    680

    Довжина машини, мм

    738

    Товщина скибочок

    9 мм, 10 мм, 11 мм, 12 мм, 13 мм, 14 мм

    Маса машини, кг

    140

    Кількість ножів, шт.

    22…32

  • Хліборізальна машина серії ODM 42

    Хліборізальна машина серії ODM 42

    Модель

    ODM 42

    Споживана потужність, кВт

    1,59

    Продуктивність, шт./год.

    1440

    Висота машини, мм

    1300

    Ширина машини, мм

    1180

    Довжина машини, мм

    1760

    Товщина скибочок

    9 мм, 10 мм, 11 мм, 12 мм, 13 мм, 14мм

    Маса машини, кг

    298

    Кількість ножів, шт.

    22…32

Перша машина для нарізки батонів акуратними, однаковими по товщині скибочками, була винайдена в 1928 році, її творця звали Отто Фредерік Рохведдер. Покупці дуже швидко оцінили переваги такої пропозиції. Акуратно нарізані рівні і однакові скибочки хліба ідеально підходять для бутербродів і служать прикрасою столу. Досягти такої точності орудуючи простим ножем вкрай складно, особливо якщо мова йде про великі обсяги роботи. Прагнучи задовольнити купівельний попит, хліборізки купляють підприємства громадського харчування, такі як ресторани, кафе і, звичайно ж, хлібопекарні.

Сьогодні машини для нарізання хліба, (хліборізки, слайсери, хліборізальні машини) стали чи не обов'язковим обладнанням для закладів громадського харчування та хлібопекарень. Адже сучасний покупець не обмежений у виборі і для того що б завоювати його увагу, виробнику необхідно забезпечити високий рівень сервісу. А, як показує практика, нарізний упакований хліб користується чималим попитом. Його купують до святкового столу, для пікніка або на роботу, так як він дозволяє швидко зробити бутерброд там, де немає дошки, нов та інших зручностей. Так і крихт від нарізаного хліба практично немає.

Сучасні хліборізки, звичайно ж, разюче відрізняються від перших своїх попередниць, вони працюють практично безшумно, швидко і точно. Розрізняють два основні різновиди машин для нарізування хліба, це автоматичні і напівавтоматичні. Автоматичні хліборізки оснащуються двигуном, який приводить в дію штовхач, подає виріб для нарізання. У напівавтоматичних хліборізках присутній ручний важіль з штовхачем.

У будь-якому випадку таке обладнання здатне швидко, акуратно, головне з мінімальним відсотком відходів, нарізати будь-які види хлібобулочних виробів. При цьому розріз завжди дуже рівний без розломів, м'якушка не приминається, а шматочки однакові по товщині. Крім того, що хліборізки підвищують продуктивність і якість продукції, вони знижують ризик отримання виробничої травми. Адже людина, виконуючи монотонну роботу гострим ножем, неминуче втратить пильність і може травмуватися. А професійне обладнання, в тому числі і хліборізальні машини, розробляються таким чином, що б звести до мінімуму обсяг ручної роботи та можливість отримання травми. Серед представленого на ринку хлібопекарського обладнання моделей слайсерів можна підібрати варіант для невеликої хлібопекарні або продуктивну машину для великого підприємства.

Вибираючи машину для нарізки хліба необхідно врахувати багато нюансів і технічних характеристик, таких як продуктивність, кількість ножів, ширину робочої стрічки, максимальні і мінімальні допустимі розміри хлібобулочних виробів, можливості регулювати товщину скибочок, габарити, вага і потужність обладнання. Додатково можна замовити опцію автоматичного змащення ножів, якщо передбачається робота з житнім або житньо-пшеничним сортом хліба. Для нарізування хлібобулочних виробів з додаванням сухофруктів кращим варіантом будуть ножі з тефлоновим покриттям. Стрічкові моделі хліборізки можуть бути доповнені пристроями для пакування продукції та нанесення дати. Цілком зрозуміло, що чим більше додаткових опцій буде реалізовано, тим вище ціна хліборізки, але в той же час з'являється можливість задовольнити найвищі вимоги покупців, а значить і отримати стабільний попит на свою продукцію.

Задайте питання менеджеру
×
Акції