Здавай старе, візьми нове!

Компанія EKOMAKINA надає фахівців для демонтажу старого та монтажу нового обладнання. Діагностика б\к обладнання проводиться нашими фахівцями на місці

Детальніше
Рекомендуємо переглянути

Хлібопекарне обладнання "Кумкая - Екомакіна"

Фірма «Екомакіна» займається продажем б/к обладнання, проводить обмін б/к обладнання на нове компанії «Кумкая», а також виконує капітальний ремонт старого хлібопекарського і кондитерського обладнання в найкоротші строки. Повне відновлення обладнання може бути проведено не більш ніж за два тижні. При цьому всі вузли і агрегати старого обладнання замінюються новими, поставленими безпосередньо заводом виробником. Таким чином, дане обладнання має всі гарантійні умови його експлуатації, такі ж, як і на нове обладнання. На всі моделі відновленого обладнання (а це повний спектр обладнання від різних видів тістомісів і печей до всіх видів допоміжного обладнання) гарантія становить один рік.

Компанія «Екомакіна» надає фахівців для демонтажу старого та монтажу нового обладнання. Діагностика ж б/к обладнання проводиться фахівцями компанії на місці. Це унікальна пропозиція для підприємств хлібопекарської і кондитерської промисловості в умовах сьогоднішнього дня. При цьому компанії «Кумкая» і «Екомакіна» у непростих умовах роботи намагаються підтримати виробників хлібопекарської та кондитерської промисловості максимально зручними та вигідними умовами співпраці. З 2015 р. компанія «Екомакіна» у співпраці з компанією «Кумкая» вирішила спростити можливість придбання нового обладнання фірми «Кумкая».

Задайте питання менеджеру
×
Акції
×