Конвекційні печі

 • Обладнання
 • Опис
 • Конвекційна піч LİDER 45

  Конвекційна піч LİDER 45

  Розміри листів (мм) 400X600
  Кількість дек (шт) 16
  Довжина печі (мм) 1265
  Ширина печі (мм) 980
  Висота печі (max) (мм) 2315
  Споживча потужнiсть (кВт) 30
  Площа випічки (м2) 3,84
  Максимальна температура нагріву (°C) 300
  Джерело палива ЕЛЕКТРИКА
  Вага (кг) 400
  Робочий тиск води (бар) 3....4
 • Конвекційна піч LİDER24

  Конвекційна піч LİDER24

  Площа випікання, м2

  2.4

  Кількість листів

  10

  Розміри листів, мм

  400*600

  Відстань між листами, мм

  80

  Глибина печі, мм

  990

  Ширина печі, мм

  1200

  Висота печі, мм

  550

  Джерело теплової енергії

  електрика

  Параметри ферментаційної шафи

  Глибина печі, мм

  1210

  Ширина печі, мм

  1180

  Висота печі, мм

  550
 • Конвекційна піч LIDYA 6 E

  Конвекційна піч LIDYA 6 E

  Площа випічки (м2) 1,44
  Кількість дек (шт) 6
  Розміри листів (мм) 400x600
  Відстань м/у листами (мм) 80
  Ширина (мм) 970
  Довжина (мм) 1460
  Висота (мм) 1500
  Тепловіддача (Ккал / год) .........
  Потужність електр.під'єднань (кВт) 14,5
  Вага печі (кг) 245
  Види палива ЕЛЕКТРИКА
 • Конвекційна піч LİDER55

  Конвекційна піч LİDER55

  Розміри листів (мм) : 400x800
  Кількість дек (шт) : 16
  Довжина печі (мм) : 1370
  Ширина печі (мм) : 980
  Висота печі (max) (мм) : 2315
  Споживча потужнiсть (кВт) : 40
  Площа випічки (м2) : 5,12
  Максимальна темпіратура нагріву (°C) : 300
  Джерело палива : ЕЛЕКТРИКА
  Вага (кг) : 450
  Робочий тиск води (бар) : 3...4
 • Конвекційна піч LIDYA 10E

  Конвекційна піч LIDYA 10E

  Площа випікання (м²)

  2,4

  Кількість дек (шт.)

  10

  Розміри дек (мм)

  400*600

  Відстань між деками (мм)

  80

  Глибина печі (мм)

  1460

  Ширина печі (мм)

  1050

  Висота печі (мм)

  1900

  Споживана потужність (кВт)

  22,5

  Маса печі (кг)

  280

  Джерело теплової енергії

  електрика

Конвекційні печі займають почесне місце не тільки в хлібопекарнях, але і на професійних кухнях ресторанів, кафе, готелів, кондитерських та багатьох інших закладів, адже свіжа, ароматна і смачна випічка піднімає їх рейтинг і приваблює клієнтів. Справа в тому, що конвекційні печі або, як їх ще називають конвектомати, мають більш компактні, в порівнянні з іншими типами печей, розміри, що дозволяє розміщувати їх на не великих за площею кухнях. Але при цьому, використовуючи конвектомати можна випікати чудову випічку, хліб або булочки, а так само кулінарні вироби і гастрономічні страви.

Принцип роботи конвекційних печей ґрунтується на примусовому рівномірному розподілі гарячого повітря по всій робочій камері, для чого використовується циркуляційний вентилятор. Нагрівальні елементи розігрівають повітря до необхідної температури, а вентилятори забезпечують його розподіл по всій площі робочої камери печі. Вентиляторів може бути декілька, все залежить від розмірів камери і кількості листів. Ще більш поліпшується якість випікання хлібобулочних і кондитерських виробів, а також приготування інших страв завдяки наявності парогенератора. Ця опція притаманна не всім печам і може замовлятися покупцем додатково при необхідності. Таким чином, можливість комбінувати рівень вологості і температуру, дозволяє скоротити час приготування до 30 %. І, що дуже важливо, продукція, будь то хліб, булочки, кондитерські вироби або що-небудь інше, готується рівномірно. Будь-яка випічка має красиву і глянсову поверхню, а хрустка скоринка просто не може залишити байдужим.

Ще одна важлива якість конвекційних печей полягає в можливості одночасного приготування різних типів випічки або страв. При цьому не варто боятися, що запахи змішаються або зміниться смак продуктів що готуються.

Дуже зручна у використанні конвекційна піч з шафою для розстойки для попередньої ферментації. Така конструкція дозволяє організувати безперервний процес приготування випічки. При цьому немає необхідності в придбанні камери росстою окремо і економиться простір, що особливо актуально для невеликих пекарень, кондитерських або власних виробництв супермаркетів, ресторанів і кафе.

Для того що б у простір навколо печі не поширювалися випаровування і температура, передбачений козирок, який по суті являє собою витяжний зонт і приєднується до загальної системи вентиляції. Невеликі коліщатка дозволяють при необхідності легко перемішати конвектомати. Дверцята печі оснащується подвійним склом, яке перешкоджає поширенню високих температур, але дозволяє спостерігати за процесом приготування. Високоякісна нержавіюча сталь підвищує такі якості печі як надійність, довговічність, безпека і простота у догляді.

Всі ці якості, доповнені естетичним і декоративним зовнішнім виглядом, дозволяють встановлювати піч в безпосередній близькості до покупця. Таким чином, покупець бачить процес випікання і відчуває дражливий аромат випічки, що, безсумнівно, впливає на підвищення бажання купити.

Звичайно ж, конвекційні печі представлені в досить великому асортименті, так що кожен може підібрати модель, відповідно потребам та обсягами виробництва конкретної хлібопекарні, кондитерської або професійної кухні ресторану.

Ціна на конвектомати залежить від багатьох параметрів, таких як продуктивність, тип управління (електро-механічне або електронне), наявність додаткових опцій, виробник і т.д.

Конвекційні печі Кумкая представляють нове покоління хлібопекарського обладнання, яке відрізняється простотою і надійністю експлуатації, продуманою ціною і незмінно чудовою якістю випічки.

Задайте питання менеджеру
×
Акції
×