Польові пересувні пекарні

  • Обладнання
  • Опис

Компанія Екомакіна відома на світовому ринку як виробник хлібопекарського обладнання в широкому асортименті, як для міні-пекарень, так і для великих хліб комбінатів. У своїй діяльності компанія застосовує найновіші досягнення у сфері хлібопекарської промисловості.

Також компанія Екомакіна презентувала пересувну міні-пекарню призначену для використання в областях схильних до сейсмічної актівності або для потреб збройних сил.

Польова пересувна пекарня Екомакіна в стандартному виконанні представляє собою контейнер розміром від шести до дванадцяти метрів, оснащений всім необхідним хлібопекарським устаткуванням для автономної роботи. При необхідності пересувна пекарня може виготовлятися в нестандартних розмірах. Польова пекарня встановлюється на колеса або гальмівні фітинги, так само як опора може використовуватися автомобіль. На великі відстані пекарня може перевозитися в розібраному стані. Що істотно знижує ризик псування обладнання при їзді по нерівних дорогах.

Як і в стаціонарних міні-пекарнях, основою польової пекарні є хлібопекарська піч. За бажанням і потребам замовника піч може встановлюватися ротаційна, подова або конвекційна з шафою для розстойки. На додаток до печі мобільна пекарня оснащується хлібопекарським устаткуванням для обробки тіста. В комплект входить машина для замісу тіста, а також машина для ділення і округлення тіста. Така комплектація достатня для реалізації повного технологічного процесу випікання хлібобулочних виробів.

Для виробництва свого хлібопекарського обладнання компанія Екомакіна використовує верстати на програмному управлінні і матеріали найвищої якості, що є гарантією надійності і довговічності машин. Впровадження нових технологічних знахідок дозволяє зробити обладнання більш економічним і зручним у використанні.

Для забезпечення автономної роботи польових пересувних пекарень передбачений генератор, який виробляє електроенергію для роботи всього обладнання. В комплектацію мобільного міні-пекарні входить спеціальний контейнер, розроблений для комфортного зберігання додаткового хлібопекарського обладнання і запасних частин до нього. Крім того в систему входить резервуар для зберігання води.

Таким чином, розробляючи конструкцію пересувної польової пекарні, конструктори компанії передбачили все, що б забезпечити повноцінну автономну роботу і при тому в комфортних умовах. Кожен з елементів пекарні може коригуватися відповідно до потреб замовника.

За допомогою польової міні-пекарні в будь-якому місці, навіть віддаленому від комунікацій, можна організувати випічку свіжого хліба, який за якістю нічим не буде поступатися виробам від стаціонарних хлібопекарень. А, як відомо, в критичних і складних ситуаціях дуже важливо забезпечити рятувальникам, військовим чи потерпілим повноцінне харчування.

Польові пересувні пекарні створені для автономної роботи в будь-яких умовах і місці, з їх допомогою можна легко організувати випічку свіжих і якісних хлібобулочних виробів.

Задайте питання менеджеру
×
Акції
×