Ремонт старого хлібопекарського і кондитерського обладнанняКомпанія «Екомакіна» виконує капітальний ремонт старого хлібопекарського і кондитерського обладнання в найкоротші терміни.

Повне відновлення обладнання може бути проведено не більш ніж за 1 місяць. При цьому всі вузли і агрегати старого обладнання замінюються новими, поставленими безпосередньо заводом виробником.

Таким чином, хлібопекарське обладнання має всі гарантійні умови його експлуатації, такі ж, як і на нове обладнання. На всі моделі відновленого обладнання (а це повний спектр обладнання від різних видів тістомісів і печей до всіх видів допоміжного обладнання) гарантія становить один рік.

Наша фірма надає фахівців для демонтажу старого та монтажу нового обладнання. Діагностика ж б/к обладнання проводиться фахівцями компанії на місці. Це унікальна пропозиція для підприємств хлібопекарської і кондитерської промисловості в умовах сьогоднішнього дня.

При цьому компанії «Кумкая» і «Екомакіна» у непростих умовах роботи намагаються підтримати виробників хлібопекарської та кондитерської промисловості максимально зручними та вигідними умовами співпраці.

Головний інженер: Сергій Іванович, конт. тел.: (067) 383 85 20

Задайте питання менеджеру
×
Акції
×