Кожен із процесів випікання хлібобулочних виробів потребує певного обладнання. Для прикладу, на етапі приготування тіста виробникам передусім необхідне устаткування для просіювання борошна, замішування тіста, а також поділу на рівні частини та його заокруглення. До цього етапу виробники підходять дуже відповідально. Представники компаній представляють власне обладнання для процесу тістоприготування. Закуповуючи борошно, будь-який виробник має переконатися, що упаковка не пошкоджена, а вміст не зіпсувався під час зберігання. Борошно не має бути гірким, не мати сторонніх запахів (затхлості, гнилості, цвілі тощо), а також злежалих грудочок.

Кожен із процесів випікання хліба потребує окремих установок. Скажімо, на етапі приготування тіста виробнику необхідно встановити устаткування для замішування, поділу на рівні частини, також заокруглення тістових заготовок. Завдяки їм значно скорочується термін оброблення, а готові вироби мають однакову вагу, розмір, форму, що вкрай важливо на даному етапі виробництва. Щоб правильно вибрати і купити тістоокруглювач, необхідно передусім врахувати такі характеристики як продуктивність, технологію приготування й діапазон порціонування тіста за масою.

За кордоном міні-пекарні вже давно домінують на ринку хлібобулочних виробів. У США їхня частка становить 60%, Франції – 70%, Італії – 85%, Іспанії – 95%. І, незважаючи на невелике виробництво, вони здатні конкурувати з великими хлібокомбінатами за рахунок різноманітності асортименту. Цей напрямок досить актуальний на сьогодні і в Україні, оскільки у зв’язку з активним розширенням сфери послуг міні-пекарні як вид бізнесу переживають своє друге народження. Проглядається тенденція відкриття міні-пекарень у невеликих містах, селах, а також у супермаркетах, магазинах, ресторанах, де продукція буде реалізовуватися після випічки.

На сьогодні компанія «Екомакіна» працює за кількома напрямками. По-перше, ми надаємо найширший спектр хлібопекарського і кондитерського б/к і нового обладнання з гарантійним терміном його експлуатації. По-друге, з початку 2015 компанія «Екомакіна» у співпраці з компанією «Кумкая» надає виробникам можливість придбання нового хлібопекарського та кондитерського обладнання фірми «Кумкая» в обмін на своє, вже вживане. І, по-третє, ми виконуємо капітальний ремонт старого хлібопекарського та кондитерського обладнання в найкоротші строки. Повне відновлення може бути здійснено не більше ніж за 1 місяць. При цьому всі запчастини обладнання замінюються новими і на всі моделі відновленого (а це повний спектр від різних видів печей до всіх видів допоміжного обладнання) гарантія становить 1 рік.

Устаткування високого класу якісне, тож навіть незважаючи на те, що воно вживане, можна розраховувати ще на кілька років його безперервної експлуатації й стабільної роботи на виробництві. Багато також залежить від фірми-виробника: на вторинному ринку одні можуть бути затребувані, а інші – ні. За словами директора компанії «Екомакіна» Віталія Чечіля, у зв’язку зі зростанням цін і низькою купівельною спроможністю багато відомих фірм згорнули в Україні діяльність, інші ж, навпаки, – розширили сферу послуг.

Задайте питання менеджеру
×
Акції
×