Кожен із процесів випікання хліба потребує окремих установок. Скажімо, на етапі приготування тіста виробнику необхідно встановити устаткування для замішування, поділу на рівні частини, також заокруглення тістових заготовок. Завдяки їм значно скорочується термін оброблення, а готові вироби мають однакову вагу, розмір, форму, що вкрай важливо на даному етапі виробництва.

 

Щоб правильно вибрати і купити тістоокруглювач, необхідно передусім врахувати такі характеристики як продуктивність, технологію приготування й діапазон порціонування тіста за масою. Від цих характеристик залежить вибір машини, адже одні з них призначені для порціонування тіста одного-двох видів, а інші – універсальні автоматичні тісто подільники здатні забезпечити високу точність розподілу опарного та безопарного тіста.

Тістоокруглювачі і машини для розподілу тестуОдним із напрямів роботи фірми «Екомакіна» є продаж та ремонт хлібопекарного обладнання, а саме тістоокруглювачі та машини для ділення тіста. Таке обладнання оснащене системою нарізання (за допомогою вакууму), а також зважування тіста. Установка працює в 3-х режимах, можливе регулювання швидкості розподілу. Тістоподільники компанії «Кумкая» можуть нарізати тісто на шматки від 50 до 1100 г завдяки змінним поршням. Ці установки виготовляють з різними видами корпусів: із нержавіючої сталі, пластику і покриттям антистатичною фарбою.

Чималий попит на хлібопекарнях мають тістоокруглювачі. Наша компанія пропонує конусні округлювачі високої продуктивності. Завдяки тефлонному покриттю, хлібні заготівки не прилипають, що дає змогу використовувати округлювачі у виробництві хліба різних сортів. Також для поліпшення процесу в тістоокруглювачі вмонтована автоматична система обдування повітрям хлібних заготовок. Це обладнання оснащене установкою для підсипання борошна. Система регулювання жолобів дає змогу заокруглювати заготовки вагою від 50 до 1200 г. Усі механізми з’єднані ременевими передачами, що забезпечує безшумну роботу. Зауважимо, що «Кумкая» пропонує це обладнання у трьох видах корпусів, а саме із нержавіючої сталі, пластику і покриттям антистатичною фарбою.

Тістоділитель і тістоокруглювач автоматичнийСеред іншого «Екомакіна» пропонує новинку, яка зацікавить власників міні-пекарень, а саме обладнання «2 в 1»: тістоподільник і тістозаокруглювач автоматичний. Таке обладнання завдяки розмірам і технічним характеристикам може бути встановлене у невеликих приміщеннях. Виготовлене воно з нержавіючої сталі і дає змогу рівномірно розподілити та заокруглити тістову заготовку від 50 до 150 г.

Як розповідали у компанії, останнім часом асортимент пропонованої продукції розширився, тож зараз компанія пропонує обладнання як для великих хлібокомбінатів, так і для міні-пекарень. Адже на сьогодні компанія є офіційним дистриб’ютором турецького виробника хлібопекарного обладнання заводу «Кумкая». За час роботи на українському ринку це устаткування показало себе надійним і високорентабельним.

На все пропоноване устаткування фірма надає гарантію 1 рік. А працівники компанії здійснюють швидку і своєчасну діагностику обладнання як на об’єкті самого виробника, так і в майстерні нашої компанії, яка має широкий асортимент запчастин для повноцінного та якісного ремонту в найкоротші терміни.

Компанія «Екомакіна»

Задайте питання менеджеру
×
Акції
×