Борошнопросіювачі

 • Обладнання
 • Опис
 • Борошнопросіювач ELM 750

  Борошнопросіювач ELM 750

  Потужність мережі (кВт) 4
  Продуктивність (борошно) (кг) 750
  Висота (мм) 2650
  Ширина (мм) 1330
  Довжина (мм) 1000
  Розмір гвинта (мм) 4000
  Вага машини (кг) 400
 • Борошнопросіювач ELM 500

  Борошнопросіювач ELM 500

  Потужність мережі (кВт) 3
  Продуктивність (борошно) (кг) 500
  Висота (мм) 2250
  Ширина (мм) 1330
  Довжина (мм) 1000
  Розмір гвинта (мм) 4000
  Вага машини (кг) 360
 • Борошнопросіювач ELM 250

  Борошнопросіювач ELM 250

  Потужність мережі (кВт) 2.5
  Продуктивність (борошно) (кг) 250
  Висота (мм) 1650
  Ширина (мм) 1330
  Довжина (мм) 1000
  Розмір гвинта (мм) 4000
  Вага машини (кг) 320
 • Переносний борошнопросіювач UEM 50

  Переносний борошнопросіювач UEM 50

  Потужність мережі

  кВт

  1.1

  Продуктивність (борошно)

  Кг/хв

  50

  Висота

  мм

  1600

  Ширина

  мм

  780

  Довжина

  мм

  750

  Вага борошнопросіювача

  кг

  245

Кожен пекар знає, що просіювання борошна в рази підвищує якість випічки. А якщо знехтувати цим правилом, то можна не тільки в булочці виявити сторонній предмет, але і позбутися можливості отримати пухкий і пористий м'якуш. Адже коли борошно просіюється через сито, вона насичується киснем, просушується і розпушується, що сприяє кращому бродіння і дозрівання тіста. Це правило незмінне навіть для борошна найвищого ґатунку, яке так само під час перебування в мішках спресовується, з нього витісняється кисень і воно може ввібрати з навколишнього простору вологу.

В домашніх умовах для просіювання борошна цілком достатньо сита, але коли мова йде про хлібопекарні, власне виробництво супермаркетів, професійні кухні ресторанів і кондитерських, то кращим варіантом буде придбання машини для просіювання борошна.

Машини для просіювання борошна (борошнопросіювач) це різновид обладнання для хлібопекарень, яке здатне у стислі терміни просіяти велику кількість борошна з максимальною ефективністю.

Сучасний асортимент машин для просіювання борошна можна умовно розділити на дві великі групи: вібраційні і відцентрові, з ручною і автоматичною подачею борошна.

В основу роботи вібраційних просіювачів борошна належить плоске вібросито, яке здійснює зворотно-поступальні рухи, просіваючи борошно. Машини для просіювання вібраційного типу, як правило, мають досить компактні розміри і порівняно не велику продуктивність. Найбільш часто такі машини для просіювання борошна використовуються в міні-пекарнях, на підприємствах громадського харчування, в цехах по виробництву макаронних виробів і піцеріях.

Відцентрові просіювачі борошна відрізняються високою продуктивністю. Принцип їх роботи досить простий, шнековий гвинт доставляє борошно з бункера на сито, де воно просіюється за допомогою обертових щіток. Деякі моделі володіють достатньою потужністю, що б просіяти за годину 3500 кг борошна.

Сучасні борошнопросіювачі оснащуються спеціальними магнітними установками для уловлювання металевих частинок, які можуть пошкодити сито. У комплектацію машини входять сита для тонкого і грубого очищення з різними розмірами осередків. Заміна сита здійснюється дуже легко і швидко.

Машини для просіювання борошна з невисокою продуктивність найчастіше мають ручну подачу борошна, оператор сам засипає борошно в приймальний бункер. Але на підприємствах з високими обсягом виробництва така система не буде ефективною. Тому борошнопросіювачі оснащуються шнековою подачею, пристроєм підйому і перекидання мішків з борошном. Такі пристосування полегшують роботу оператора і зменшують частку ручної праці. Крім того, машина для просіювання борошна може бути інтегрована в автоматичну лінію з випікання хлібобулочних виробів. Наявність коліщаток дозволяє при необхідності легко пересунути обладнання.

Ціна машин для просіювання борошна в більшій мірі залежить від потужності, продуктивності і додаткових опцій, а так само від торгової марки.

Просіювачі борошна Кумкая виділяються на ринку хлібопекарського обладнання високою якістю, продуманим і комфортним управлінням, великим вибором моделей та адекватною ціною.

Задайте питання менеджеру
×
Акції
×