Нове хлібопекарне обладнання

  • Підкатегорії
  • Опис

Прибуток-це той стимул, який спонукає підприємця вдосконалюватися і рухатися вперед, не зупиняючись на досягнутих результатах. Хлібопекарське та кондитерське виробництво не є винятком. Всі, починаючи від найбільших комбінатів і закінчуючи міні-пекарнями та власними виробництвами супермаркетів, беруть участь в дуже серйозній конкурентній боротьбі. Розширений асортимент, ексклюзивні рецепти, спеціалізовані сорти хліба і булочок сприяють зміцненню позицій на ринку. Але неможливо досягти стабільних результатів без грамотно організованого виробництва і сучасного хлібопекарського обладнання.

Придбання хлібопекарського обладнання це один з найважливіших етапів початку діяльності будь-якого підприємства, робота якого базується на випіканні виробів з борошна. Часто нове обладнання для хлібопекарні купують так само і з метою модернізувати виробництво, зробити його більш автоматизованим і механізованим.

Вибрати і купити нове обладнання для хлібопекарні або кондитерської досить не просто. Ринок пропонує неймовірно багатий і різноманітний вибір, який часом ставить у глухий кут навіть професіоналів. Адже необхідно підібрати такий комплекс хлібопекарського обладнання, який би підходив для певного приміщення, був здатний виробляти продукцію в необхідному обсязі і асортименті. А ще був економічно вигідним, простим у догляді і експлуатації, що б було легко знайти запасні деталі або доповнити лінію новими машинами для хлібопекарні. І, звичайно ж, ціна нового хлібопекарського обладнання залишається не останнім критерієм у виборі.

Турецька компанія Кумая вже понад 20 років виготовляє хлібопекарське обладнання, яке завоювало міжнародні ринки як якісний, але демократичний за ціною продукт. У каталозі компанії представлений великий вибір хлібопекарських машин для автоматизації всіх процесів, від просіювання борошна, до пакування готових виробів. Таким чином, можлива комплектація всього виробничого процесу обладнанням від одного виробника, що гарантує повну сумісність в роботі. При цьому передбачена можливість вибору устаткування різної потужності і продуктивності у відповідності з потребами замовника. Обладнання Кумкая для хлібопекарні дозволяє знизити витрати енергоресурсів і зменшити частку ручної праці, а так само отримати високу якість продукції, що підвищує рентабельність підприємства.

Весь асортимент обладнання Екомакіна розділений на шість основних позицій.

В розділі «Обладнання для випічки» представлені хлібопекарські печі ротаційні, подові, тунельні, конвекційні, а так само модульні багатоярусні печі і автоматичні хлібопекарські подові лінії.

Машини для замісу тіста включають в себе спіральні, горизонтальні і планетарні тістоміси. Крім того в каталозі компанії можна підібрати окремо діжу для тістоміса або підйомник-перекидач.

Машини для обробки тіста представлені тістоділителями, тістоокруглювачами, тістозакатуючими машинами і камерами попередньої витримки.

Допоміжне обладнання для хлібопекарського та кондитерського виробництва включає в себе шафи остаточної витримки, дозатори, охолоджувачі води, візки, просіювачі борошна, тісторозкаточні машини, планетарні міксери, охолоджувальні вежі. А так само установки клімат-контролю і машини для нарізки.

Автоматичні ферментаційні системи навісного та стрічкового типу для контрольованого процесу бродіння тіста.

До новинок компанії належить польова пересувна пекарня, оснащена необхідним набором обладнання, для отримання свіжої та якісної випічки далеко від комунікацій.

Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте можливість не просто купити хлібопекарське обладнання Екомакіна, але також отримати професійну підтримку на всіх етапах від початку проектування до гарантійного та сервісного обслуговування. Крім того, ми пропонуємо вам на вигідних для вас умовах обміняти б/у обладнання на нове. До ваших послуг майстри для капітального ремонту та обслуговування вже наявних у вас машин.

Задайте питання менеджеру
×
Акції
×