Компанія «Екомакіна» працює в дуже затребуваному і необхідному на сьогодні сегменті ринку хлібопекарського і кондитерського б/к і нового обладнання. Які тенденції в попиті на б/к і нове обладнання відзначили фахівці компанії за підсумками виставки «Хлібопекарська і кондитерська індустрія», і який перелік надаваних послуг, розповідає Віталій Чечіль, директор компанії «Екомакіна»

− Віталію Анатолійовичу, можете детальніше розповісти про перелік можливостей та послуг, які пропонує ваша компанія для виробників хлібопекарської та кондитерської продукції?

Тенденції попиту на ринку б/к і нового обладнання за підсумками виставки− На сьогодні компанія «Екомакіна» працює за кількома напрямками. По-перше, ми надаємо найширший спектр хлібопекарського і кондитерського б/к і нового обладнання з гарантійним терміном його експлуатації. По-друге, з початку 2015 компанія «Екомакіна» у співпраці з компанією «Кумкая» надає виробникам можливість придбання нового хлібопекарського та кондитерського обладнання фірми «Кумкая» в обмін на своє, вже вживане. І, по-третє, ми виконуємо капітальний ремонт старого хлібопекарського та кондитерського обладнання в найкоротші строки. Повне відновлення може бути здійснено не більше ніж за 1 місяць. При цьому всі запчастини обладнання замінюються новими і на всі моделі відновленого (а це повний спектр від різних видів печей до всіх видів допоміжного обладнання) гарантія становить 1 рік.

− Як ви оцінюєте попит на б/к обладнання і які тенденції попиту ви відзначили для себе за підсумками виставки «Хлібопекарська і кондитерська індустрія»?

− В умовах сьогоднішніх реалій інтерес і попит на б/к обладнання досить високий. Що стосується запитів безпосередньо від учасників виставки, то можна сказати, що вони свідчать про певне пожвавлення на ринку. На виставці ми відзначили для себе кілька напрямків у попиті на обладнання. Наприклад, багато власників кафе, барів і ресторанів, цікавилися невеликими конвекційними і ротаційними печами для випічки хлібобулочних і кондитерських виробів для власних потреб. Ряд клієнтів, які займаються торгівлею, цікавилися можливістю виробництва свіжої випічки (хлібобулочних виробів, тортів, тістечок тощо) безпосередньо на своїх торгових площах. Вони, зокрема, розглядали можливість придбання невеликих конвекційних і конвекційно-ротаційних б/к печей виробничою потужністю від 2 до 5 кв. м випічки. Дуже зацікавили учасників виставки ярусні електричні та газові печі з подом на 3,5-4 кв. м випічки. В одній такій печі одночасно можуть проводитися різні види продукції за рахунок встановлення різних режимів роботи кожного ярусу. Умовно кажучи, виробник зможе одночасно випікати хліб, печиво, пиріжки – така універсальність дуже сподобалася клієнтам.

− Що можете сказати про попит на пелетні установки?

− Вартість газу за останні півроку збільшилася з 3 до 12 тис. грн за 1 тис. куб. м, а перехід печі на роботу на пелетах дозволяє в три рази знизити енгергозатрати порівняно з роботою на газу. До того ж пелетні пальники досить швидко себе окуповують, дозволяючи знижувати собівартість виробництва продукції. У звʼязку з цим ось уже практично два роки ми відзначаємо підвищення попиту від виробників на таку послугу, як переобладнання печей на роботу на пелетних установках. Дуже великий попит ми прослідковуємо на пелетні установки для подових печей різної продуктивності (від невеликої до 5-7 т на добу і вище). При дуже великих виробничих потужностях можуть бути використані повністю автоматичні пелетні установки. Певні технічні нюанси є в питанні переобладнання на роботу з пелетними установками ротаційних печей, але у нас вже є успішний практичний досвід і в цьому питанні. Ми намагаємося задовольняти всі побажання замовника, судячи з його можливостей і потреб, забезпечуючи при цьому і зниження витрат, і безпеку.

− А які кредитні можливості надає компанія?

− Компанії «Кумкая» і «Екомакіна» в непростих умовах роботи намагаються підтримати виробників хлібопекарської та кондитерської промисловості максимально зручними та вигідними умовами щодо співпраці. Так, за підтримки ПАТ КБ «ПриватБанк» виробникам надаються відстрочка з оплати і безвідсоткова розстрочка на цілий рік на суму 15000 євро. Ця дуже цінна для українського ринку пропозиція дозволить виробникам хлібобулочних і кондитерських виробів навіть в такий непростий період продовжувати свій розвиток, реалізовувати намічені плани, повʼязані з модернізацією обладнання, без будь-яких ризиків.

 

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами:

067-383-85-10 (20, 30), 047-273-00-73, тел-факс: 047-273-01-73, 

а також написавши листа на: ekomakina@ekomakina.com.uaoffice@ekomakina.com.ua

або ж відвідавши сайт компанії www.ekomakina.com.ua

Хлібний і кондитерський бізнес №3 квітень 2015
Задайте питання менеджеру
×
Акції
×